!VÁNOČNÍ PŘÁNÍ A PF 2016!

23.12.2015 23:15
Milé cvičenky! Tuhle na mě vyskočilo mé přání vám z r. 2013 a já si ho pročetla a zjistila jsem, že je stále tak hezky aktuální a tak si říkám proč ho nepopřát znovu.
 
S otevřeným srdcem se rodíme. Jediná naše touha je projevit lásku ven.  Když nám z nějakého důvodu není umožněno projevovat svou přirozenost, uzavíráme se do sebe a obalujeme se ochrannými slupkami. Paradoxně se tak vzdalujeme od své podstaty skrze lidi kolem nás. 

Každá vrstva nás chrání především před sebou samými. A my to najednou považujeme za přirozený stav našeho bytí. Naše duše touží ale po něčem jiném. Touží po pravé přirozenosti našeho bytí. Všemožnými způsoby se snaží prodrat ven a chce nám pomoci oloupat jednotlivé slupky. 
Když se nám to nedaří, může do našeho života přijít něco, co všechny slupky v okamžiku odstraní a láska si tak uvolní cestu, aby se mohla zase svobodně projevovat.

I mně jeden takový okamžik zkřížil mou cestu. Cestu k sobě. Cestu, která je dlouhá.

Ke konci roku si říkáme jaký bude ten další, co si přejeme, kam se chceme ubírat. Já sama si přeji, aby cesta k sobě byla laskavá, trpělivá, milosrdná a aby nám všem přinášela více radosti než bolesti. 
Využijme času Vánoc k cestě k sobě, ke své podstatě, tedy klidu, míru a lásce. Čím více se ji otevřeme a necháme ji zabydlet, tím více ji můžeme šířit a dávat kolem sebe.

Přeji nám všem Vánoce s klidem v duši v kruhu svých milovaných. Přeji nám všem do nového roku umění přijímat sami sebe takoví jací jsme, protože jedině tak můžeme přijímat i ty druhé kolem nás. Bude nám tak kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv dobře.

Nezapomeňte, že nemusíte vůbec nic, ale zároveň můžete cokoliv :) 

Tak ať je to cokoliv pro vás to pravé, láskyplné i opravdové od srdce. 
Požehnané Vánoce a šťastný Nový rok!