AŤ JSI DÍTĚ NEBO ŽENA, HLAVNÍ ROLE ZARUČENA!

Novinky

DNES ZUMBA NEBUDE

28.07.2020 13:36
Z důvodu nízkého počtu přihlášených zájemců se dnešní hodina ruší. Budu se na Vás těšit ve čtvrtek! :-)

DNES ZUMBA BUDE

24.07.2020 13:33
V PÁTEK V 19:30 NA VÍCEÚČELOVÉM HŘIŠTI V RADONICÍCH (poblíž ZŠ Radonice)

v pondělí opět na fotbal hřišti

13.05.2020 12:37
Milé cvičenky, tak tento týden budeme cvičit opět v 17 hod na fotbalovém hřišti v Radonicích (možná se jen budeme muset více nabalit). Prosím, hlaste se mi. Díky! Jiný den bohužel není volný, hřiště je plné fotbalových tréninků.  Nicméně od dalšího pondělí se budeme moci již vrátit do Obecního domu a opět od 19ti hod. Budu vás ještě informovat.   

PONDĚLNÍ LEKCE NA YOUTUBE + HLEDÁME

13.05.2020 12:36
Chtěla bych vám, milé ženy, poděkovat za vaši pondělní účast a protože nás mohlo být jen 10, lekci jsme vám natočily. Jakmile se mi ji podaří dát na youtube celou, pošlu vám ji. Zde zatím alespoň dvě závěrečné taneční pomalejší písničky z pondělí - https://www.youtube.com/watch?v=q4kyNc59MN4&t=5s   Zítra budu jednat o možnostech cvičení příští týden. Jelikož začaly i fotbalové tréninky, tolik možností zase nemáme. Budu vás informovat.   Toto jsem psala před 2mi lety a dnes opět aktuální - otevíráme třetí ročník a já vás prosím o spolupráci.... Když jsem před 11ti lety šla 2 týdny po porodu mrtvého dítěte do práce podepsat výpověď, byla jsem jako otupělá ovce, která jde na porážku. Bylo mi úplně jedno, že nebudu mít práci, že nebudu mít peníze. Jediné po čem jsem toužila bylo vrátit čas a mít své dítě, které jsem týden předtím nechala zpopelnit....

4. ZUMBA VIDEO PRO DĚTI JE ZDE

13.05.2020 12:35
Milí rodiče,    jak to vše zvládáte? A co děti? Myslím na vás a posílám další video pro děti :)  https://www.youtube.com/watch?v=ffpm_p2avhY&t=73s   Nezalekněte se toho úvodního výrazu, ale youtubko to tam hodilo samo :) Snad se mě děti nebudou bát :)  

ZUMBA POD ŠIRÝM NEBEM

13.05.2020 12:35
"Když vzdorujeme vůči čemukoliv v minulosti, zůstáváme v zajetí toho, hrbí nás to, jsme menší. Když tomu vzdáme úctu, začínáme utvářet schody. "   Milé cvičenky! Hurá hurá hurá!   Zítra v 17 budeme zumbit pod širým nebem na radonickém fotbalovém malém hřišti (umělá tráva). Může nás být 10, tudíž pro 9 z vás. Prosím, závazně se mi hlaste, abyste neblokovaly místo někomu, kdo má též zájem, ale nedostane se na něj. Prvních 9 míst je vašich. Hlaste se do 13ti hod. Děkuji za pochopení.   Lekce bude zdarma a bude trvat 50 min, jelikož je bez sociálního zázemí (roští kousek opodál to jistí :) a tak si to trochu zkrátíme. Prosím, roušky, pití a ručník s sebou. Budeme pouze zumbit, na zemi cvičit nebudeme. Pokud budeme mít rozestupy, roušky si stáhneme pod krk. Zvažte to a hlaste se.   Moc se na vás těším!   

JEDEN PŘÍRODNÍ POZDRAV :)

13.05.2020 12:34
Ahoj!   Tak jak to všechno zvládáte? Natočila jsem jeden spontánní pozdrav pro vás, snad nikoho neurazím větou, kterou jsem měla formulovat asi jinak. Místo "každý máme zdroje" bych raději volila "hledejme zdroje, které máme k dispozici".  Více tedy zde: https://www.youtube.com/watch?v=LjPqixEyxhw&t=4s   A teď otázky na vás:   1. Co jsou vaše zdroje? Kde a jak čerpáte energii? 2. Co děláte jinak než dřív a je to z vašeho pohledu lepší?  3. Co naopak považujete "za horší" než dřív? 4. Máte nějaké konkrétní tipy a rady pro tuto dobu, nějaké aha momenty atp.?   Když mi odpoví alespoň 15 z vás, napíšu vám v příštím emailu můj konkrétní seznam, co vše nabíjí a pomáhá mě (kromě infa ve videu výše :)    Mějte pěkné úterní odpoledne!  
Záznamy: 15 - 21 ze 239
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky z Primazumby nejen o Zumbě, ale o všem co vás zajímá a pomáhá být spokojenějším člověkem :)

Přihlaste se k odběru novinek:

Anketa

CHCI CVIČIT V TYTO DNY

Pondělí+Čtvrtek (10)
28%

Úterý+Čtvrtek (8)
22%

pouze pondělí (8)
22%

pouze úterý (4)
11%

pouze čtvrtek (6)
17%

Celkový počet hlasů: 36