!150 MIN. ZUMBY PRO DLOUHOU CESTU A BOHATÁ TOMBOLA JIŽ TUTO SOBOTU 18.1. VE VINOŘI!

13.01.2014 09:39

Když jsem začala pomáhat v r. 2007 v o.s. Dlouhá cesta, říkala jsem si "proč potřebujeme peníze, když nám to dítě nevrátí?". Pamatuji se, jak pro mne peníze v tu dobu nebyly vůbec důležité a jak jsem nad tím, že jsem díky ztrátě miminka přišla o zaměstnání a i mateřskou podporu na dalších x let, jen mávla rukou.

 
Pak jsem se čím dál více účastnila práce pro o.s. Dlouhá cesta, rekondičních víkendů a jiných setkání a přišla jsem na:

1. Pokud jste psychicky úplně na dně a do toho máte řešit ještě finanční problémy, tak se z toho dna možná ani nikdy nedostanete.
2. Když v pátek na rekondiční víkend přijede maminka úplně bílá, smutná, unavená a v neděli odjíždí růžová, usměvavá a plná nadějí, tak víte, že TO MÁ SMYSL. To samé se týká i setkání, kdy přijde a odejde jiný člověk.
3. Když se podílíte (i když jen finančně) na proměně dětského pokojíčku pozůstalého sourozence (projekt barevný anděl) a vidíte, že se "zase směje a že se mu zase chce usínat a probouzet", víte, ŽE TO MÁ SMYSL.
4. Když díky besedám a dalšími formami komunikace s veřejností se na vás obrací čím dál více lidí, kterých se témat dotýká nebo i konkrétně týká, víte ŽE TO MÁ SMYSL.
5. Těch bodů je mnohem více...!! 
 
Dejme TOMU SMYSL MY VŠICHNI SPOLEČNĚ tím, že SE ZÚČASTNÍME SOBOTNÍ AKCE 18.1. 15-18:00 VE VINOŘI a PODPOŘÍME TAK O.S. DLOUHÁ CESTA! Kromě toho není k zahození se koukat skoro tři hodiny NA SKVĚLÉ MUŽSKÉ INSTRUKTORY! :)
 
Těšíme se na vás. Za Dlouhou cestu a instruktory, Lucka