!25.-27.4. - ZUMBA VÍKEND - V NEDĚLI VÁS NEPOZNAJÍ!

18.03.2014 18:12
Až vás v neděli uvidí vaši blízcí, nepoznají vás, budete totiž vypadat jinak! Budete totiž ZÁŘIT!!! Vedlejším výsledkem bude i pevnější a štíhlejší postava!
 
Není nad to, cítit ve svém životě naplnění, když se ráno probouzíte a těšíte se, jak si den krásně užijete a když večer usínáte, těšíte se, jak si hezky odpočinete. Na víkendech tyto pocity zažíváme. Jsme totiž samy se sebou v bezpečném prostředí skupiny podobně naladěných lidí. Dopřáváme si péči o své tělo, o svou duši, o svou energii, o svůj čas, o své srdce, o své já, o svůj život...protože to všechno jste VY i ti druzí! Ono je to totiž všechno tak krásně stejné a propojené. 
 
Pokud máte touhu si aktivně odpočinout, ukotvit se samy v sobě skrze péči o svůj vnější i vnitřní svět a naučit se tak trvale udržovat svou energii na stupni, který potřebujete, nechte se inspirovat našimi minulými víkendy zde: https://www.primazumba.cz/pohodove-vikendy/ a přihlašte se mi na letošní jarní víkend do konce března - viz. příloha. Bude mi ctí vás provázet, inspirovat, harmonizovat, ale i dávat pořádně do těla :) 
 
Každý z nás má nějaké přirozené nastavení svého bytí, svých reakcí. Vždy jsem si myslela, že to moje je iniciace, že všude "musím" být, všechno "musím" dělat a na vše musím další iniciací reagovat. Trvalo mi několik desítek let :) než jsem přišla na to, že mou přirozeností je opak iniciace, že když nechám vše plynout kolem mě a dovolím si pouze reagovat formou "ano/ne", že se ke mě dostává stejné, možná větší, množství smysluplných činností a životní náplně.
 
Když začaly přicházet z vašich stran poptávky po letošním jarním zumba víkendu a CK Capro mě (samo) oslovilo s nabídkou, rozhodla jsem se říci "ano, nyní je správný čas víkend zrealizovat". Dovolila jsem si ten luxus čekání na správnou chvíli, na takový ten pocit, kdy vše do sebe krásně zapadne. A zapadlo :)