!DNES A ČTVRTEK VENKU + SBÍRKA PŘÍBĚH + PODĚKOVÁNÍ!

21.09.2020 12:07

Milé ženy, gmail se mi vzpamatoval a já mohu opět posílat emaily . Dnes se sejdeme v 19 na víceúčelovém hřišti, ve čtvrtek v 18:30 na fotbalovém hřišti.


Dnes bych vám chtěla poděkovat za téměř desetiletou spolupráci ohledně sbírek oblečení a jiných potřebných věcí, které čas od času dělám pro konkrétní lidi/rodiny. 
 
O víkendu jsem byla na Rekondičním víkendu pro pozůstalé rodiče, které jako Dlouhá cesta pořádáme již 10 let. A byla tam jedna žena, kterou jsem neviděla 8 let a ta mi povídá: "Lucko vy jste mi tenkrát tou tisícovkou tak moc pomohli. Dali jste mi naději, že lidi mají dobré srdce." Přiznám se, že jsem úplně  zapomněla, že jsem ji dávala peníze, ale protože s manželem často někomu přispíváme nebo "jen tak" dáváme, tak mě to nepřekvapilo :) 
 
Paní pokračovala: "A pak jsi mi poslala balíky oblečení pro moje vnučky a ta starší mohla jet dokonce lyžovat, protože tam bylo vybavení, tak na to vzpomínáme dodnes. Takové krásné věci." A právě na těch balíkách jste se podílely i některé z vás a za to vám děkuji. Pohladilo mě  to a doufám, že to hladí i vás. Podobných příběhů mám více, ale tento je hezky čerstvý :)
 
Osud této babičky ze Strakonic ve zkratce - zemřel ji 19tiletý syn, dcera drogově závislá povila v 17ti dvě děti, o které se babička starala a stará dodnes (dobrá zpráva je, že dcera prošla léčením a nyní je tzv. čistá). Má ještě dalšího syna, který si přivedl k ní domů ženu se dvěma syny, kterým babička taky vypomáhá, protože přišli s jedním batůžkem. Jejím vnučkám je nyní 16 a 12 a pokud byste se chtěli zbavit nějakého oblečení pro ně - velikosti cca 146-152 a vel. S nebo i pro babičku vel. XL, případně i pro kluky vel. 134/146 Případně i jiné věci dětem nebo do domácnosti, tak se mi můžete ozvat. Ideálně do poloviny října. Pošlu jim balík.
 
Díky. Těším se na vás tento týden ještě venku.