!DNES V 18:30+KOVOVÝ ROK+HROMADNÁ OBJEDNÁVKA!

30.07.2020 11:51
Milé cvičenky, dnes cvičíme na víceúčelovém hřišti (na fotbalovém probíhá tento týden soustředění) v 18:30-19:30. Pište, pokud se chystáte, ať vím, na koho se můžu těšit  A kdo z vás váhá, tak se hlásit nemusíte a prostě pak jen doražte :) 
Prázdninové energie jsou nastavené na aktivitu a expanzi.Teď je ten nejlepší čas být ještě co nejvíc venku a co nejvíc aktivní. Již koncem srpna se to bude pomalu měnit a bude převládat energie, která se bude vztahovat více dovnitř. 
Jak si  říkáme na lekcích, tak tento "kovový" rok nás vede k tomu, abychom "osekali" vše, co je pro náš život již nefunkční, co již nemá takovou hloubku, kvalitu a hodnotu, kterou každý z nás osobně potřebuje a která je pro každého z nás individuální. Vše, co již není v souladu s námi, nás energeticky vyčerpává (a to se projeví např. i na imunitě během podzimu/zimy, proto zkusme si udělat revizi našich životů, co projde sítem našich hodnot a potřeb, to si nechejme a na tom stavme, co neprojde, nechme odejít. Protože život nám nabídne vše, co si přejeme, ale pouze tehdy, pokud uvolníme pro novou "hojnost" místo. Když držíme zuby nehty něco, co již neslouží, prostor pro nové a "lepší" není. Špatně se mi o tom píše, ale dobře se mi o tom mluví, proto jsem ráda, že vás na lekcích mohu dopovat těmito informacemi na živo :) 
 
Nejdéle zítra budu objednávat na https://www.day-spa-shop.cz/ výrobky. Kdo se chcete přidat, doporučuji prozkoumat celý sortiment, mají tam opravdu kvalitní originální přípravky na vnitřní i vnější užití a za dobré ceny. Poštovné, díky hromadné objednávce, platit nebudete. Do konce července mají navíc v akci aroma inhalátory na migrénu, dobrý spánek nebo imunitu. Já kupuji rodičům. Máme s tím dobrou zkušenost. Dále doporučuji výborné čaje a další produkty, prozkoumejte. A náš top výrobek je https://www.day-spa-shop.cz/tarika-olej-na-dasne--25-ml/ Tatínkovi zachránil tento olej na dásně zuby, má je ve svých 74 letech pořád pěné a tento olej jako jediný mu pomáhá. Dlouho nebyl skladem, beru si jich raději více, aby měli rodiče do zásoby. Objednávku mi pošlete nejdéle do zítra do 19ti hodin.