!INSPIRACE NA MÉM NOVÉM BLOGU, ZUMBA V RADONICÍCH - NOVÝ ČAS, NOVÁ LOKALITA!

18.04.2014 17:28
Ne vždy s tebou budou všichni souhlasit a souznít, ale to není podstatné. Podstatné je, jak souzníš ty sám se sebou, jak vnímáš ty sám sebe, jak cítíš a jak jsi schopen se otevřít ve svém srdci a tak vést své každodenní situace a činy.""Těch 10 %, které děti stráví na vystoupení je „jen“ třešinkou na dortu. Považuji však za stěžejní právě ten dort samotný. Aby byl postaven na těch nejkvalitnějších ingrediencí...." "Kolikrát se mi v minulosti stalo, že jsem hledala hloubku s těmi, kteří se zuby nehty chtěli držet jen hladiny." "Takto se můžete nabíjet a získávat potřebnou energii kdekoliv, jakkoliv, s kýmkoliv, aniž byste se odpojili od sebe, od své vnitřní síly a zodpovědnosti.  To, jak silná bude pohonná hmota (elektřina), závisí už jen na každém z nás. Nevzniká pak žádná závislost ať na osobě či činnosti."- úryvky z příspěvků na mém novém blogu, kde se můžete těšit z mých, nejen týdenních, inspirací. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ač jsem v pondělí na hodině říkala, že Zumba v Radonicích z důvodu Velikonoc nebude, mám pro vás SKVĚLOU INFORMACI - ZUMBA V RADONICÍCH BUDE A TO V ÚTERÝ 22.4. VE 20:00 VE SPORTCENTRU (TENISOVÁ HALA) V RADONICÍCH NA ZADNÍM TENISOVÉM KURTU! Tedy vejde se nás tam minimálně tolik jako v kulturáku (KD)! Více info o sportcentru zde: https://www.sportcentrumradonice.cz/
 
A jelikož se KD v Radonicích zavírá, budou naše hodiny od příštího týdne (od 28.4.) každé pondělí v tenisové hale v Radonicích. A pozor čas se posouvá též na 20:00 (z důvodu rezervace haly pro tenisové účely)! Toto bude platit do té doby než se trvale přesuneme ven - budu vás o tom včas informovat a čas poté přesuneme zpět na 18:45.
 
Jelikož je příští úterý nestandardní, prosím zájemce o rezervaci.