!NOVÉ KURZY DĚTSKÉ ZUMBY od září 2014 - VINOŘ, SATALICE - INFO!

22.08.2014 13:13

Myslím, že jeden z aspektů pro to, aby se člověk cítil dobře je důležité, aby mohl být sám sebou. A o to se snažím na mých hodinách - dovolit sobě i druhým být samy sebou. Více o tom polemizuji v mém novém příspěvku na mém blogu https://mojecestyksobe.blogspot.cz/

 
Jsem ráda, že jsem si mohla odpočinout o prázdninách a o to více se na mé zumba děti těšit. A proto s velkou radostí oznamuji, že zde naleznete info k novým kurzům pro děti ve Vinoři ZUMBA děti Vinor podzim zima 2014.doc (36352)a v Satalicích ZUMBA děti Satalice podzim zima I. pol 2014.doc (36864) (zde ještě bude upřesněn čas). Pokud víte již nyní, že vaše dítě bude chodit, pošlete mi email, abych si vás již připravila na den registrace a nezdržovala vás.
 
Zjistila jsem, že mě dobíjí nové nápady, kterými mohu zpestřit práci nejen sobě, ale udělat tak i radost druhým a proto vznikl opět nový motivační program pro děti :) 
 
Všem rodičům, kteří své dítě přihlásí do mých kurzů děkuji za důvěru a přízeň a budu dělat vše proto, aby byly v dobrých, laskavých a pečujících rukou. O mém pocitu z práce s dětmi jsem psala už mnoho, např. zde https://mojecestyksobe.blogspot.cz/2014/04/podstatny-je-pro-me-dort-ne-jen.html
 
Budu ráda, když tento email přepošlete lidem, o kterých víte, že by jejich dětem mé hodiny byly ku prospěchu. Děkuji za spolupráci všem, kteří tak učiníte.