!NOVÉ ZUMBA KURZY VE VINOŘI! KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ?!

07.08.2014 21:55

Milé ženy a dívky! 

Léto je v rozkvětu, ale my se už pomaloučku polehoučku začínáme připravovat na nadcházející chladnější, klidnější a pomalejší období podzimu. Ne nadarmo se říká, že na podzim sklízíme své plody, ale protože je příroda milosrdná i my máme možnost svou nadcházející sklizeň ještě ovlivnit tím, jak budeme o sebe pečovat. 

Naše tělo i naše nitro se nám odmění odolností a spokojeností. Čím více fit budeme,tím více si v zimě pak užijeme, tedy bez zbytečných viróz a neuróz :)

Proto bych vám ráda nabídla první z kurzů, které od září zavádím nejprve ve Vinoři. Jedná se stále o pravidelné středy od 18:45 a stále o hodiny nabité energií, která ve vás zanechá stopy tak silné, že vám vydrží minimálně zas do další středy :) 

Do kurzu se vejde max 12-15, proto neváhejte s rezervací, pokud chcete být jeho součástí. Více zde: podzim zumba plakat vinor 2014.docx (231281)

Kdy jindy, když ne teď? Udělejte rozhodnutí právě teď a uvidíte, že když uděláte 1. krok k pravidelné péči o sebe, nastanou pak kvantové pozitivní změny, které ovlivní všechny aspekty vašeho žití a bytí!

A pozor akce! Pokud si do 20.8. závazně zarezervujete kurzovné ve Vinoři, máte u mě 1 hod. v Radonicích (pondělí, 18:45, víceúčelové hřiště) ZDARMA! 

Těším se na náš nový vinořský zumba tým :)