!OPĚT ROZDÁVÁME DÁRKY POTŘEBNÝM! PŘIDEJTE SE K NÁM!

09.12.2013 21:42

I letos na Vánoce se budeme společnými silami snažit udělat bohatší a radostnější Vánoce v několika rodinách. Vánoce u dětí ve funkčních rodinách jsou spojené především s dárky, ale ne všechny rodiče si mohou dovolit svým dětem pořídit to, co většina běžných dětí dostává. 

Vím, že není náhoda, že do mého života díky Zumbě vstoupilo tolik žen, které ladí mému srdci a vnímání světa. Díky vám/nám všem můžeme pravidelně (nejen o Vánocích) přispívat konkrétním rodinám konkrétními potřebnými věcmi.
Nyní potřebuji veřejnou pomoc pro jednu sociálně slabou rodinu z Velimi. Velim je vesnice odkud pocházím. Tuto rodinu znám a vím, že jsou to slušní lidé. Ze čtyř dětí jim zůstali pouze tři. Postižený chlapeček jim zemřel. Tatínek pracuje, maminka se snaží najít práci. Rodina nemá a nikdy neměla počítač. Proto jsem se rozhodla rozhodit sítě mezi Vás a poprosit o následující:
1. pokud máte doma tablet, který je plně funkční, ale již ho nebudete potřebovat a mohli byste ho darovat této rodině, kontaktujte mne prosím. díky tomu můžeme rodině pořídit ještě i další nadstandardní věci k Vánocům
2. pokud chcete rodinu podpořit finančně, můžete tak učinit skrze účast na mojí poslední hodině Zumby v Radonicích v r. 2013, která proběhne 16.12.. Veškerý výdělek z této hodiny půjde na nákup nového tabletu
3. pokud chcete rodině pořídit nějaký jiný dárek, věk dětí je 18 let (holka), 10 a 7 let (kluci), kontaktujte mne
Pokud víte o nějaké konkrétní rodině, která by potřebovala v budoucnu (na Vánoce asi již nestihneme) podpořit konkrétní věcí, prosím kontaktujte mne.
Další akce, kterou vyhlašuji je sbírání víček na Lukáška www.lukasjendrulek.webnode.cz Sbírka probíhá do konce ledna. Jsou k tomu určité podmínky – sbírají se pouze určité typy víček, a to z materiálu HDPE (označen 2 v recyklačním trojúhelníku). 

Takže sbíráme nejčastěji víčka od PET lahví (klasická i ta plochá širší – např. od Nestea, stejný typ víček je i na lahvích od jogurtových nápojů (Muller, Activia atd.). Dají se sbírat i víčka od Nescafé a jiných kafí, atd. – zkrátka všechno, co je HDPE).

A POZOR, kdo si dá práci a třídí zvlášť víčka červené barvy – získá víc peněz pro Lukáška, protože červená se prodávají nejdráž J Chtělo by to, abychom dohromady nasbírali aspoň tunu, aby se vyplatilo pro víčka poslat auto. Což zatím tak moc nevypadá, víčka přibývají sice docela rychle, ale je jich potřeba velké množství – 1 kg je 470 ks víček!!! O tuto pomoc mne požádala kamarádka a její text jsem pouze okopírovala :)

Poslední info se týká možnosti zakoupení vánočního poukazu na 10 lekcí zumby a ulehčit tak partnerům dárek k Vánocům :) - objednávejte na emailu.

MOC MOC VŠEM PŘEDEM DĚKUJI ZA ÚČAST V TĚCHTO AKTIVITÁCH!

Přeji všem šťastné předvánoční dny!