!PÉČE O ŽENU I CELOU RODINU JIŽ OD RÁNA, JARNÍ ZUMBA VÍKEND, DOBRÉ SKUTKY!

05.03.2014 13:55
V sobotu 15.3. si udělám krásný den!
 
Dopoledne si půjdu zacvičit s Janou a Luckou do vinořského Vincenta (více info na úvodní stránce www.primatelo.cz), protože chci začít den aktivně a s úsměvem a protože mám ráda, když své tělo posílím a protáhnu, když mou mysl naladím na dobrý pocit ze sebe samé a když dám své duši pohlazení a péči, kterou potřebuje. Když jsem totiž spokojená já, tak pak jsou spokojení i všichni v mé blízkosti a já chci mít spokojenou rodinu.
 
Odpoledne budu pokračovat v hýčkání a vezmu s sebou i moji celou rodinu a půjdeme na takové pěkné tradiční radonické odpoledne určené nejen pro ženy (více níže). Půjdu si tam vybrat něco pěkného na sebe (ale koupím i pro děti a manžela :), děti si zatím nechají namalovat na obličej svá přání a manžela pošlu ke stánku s dobroty. A já si dám klidně taky, protože tam budou samé zdravé produkty a protože si v 16:30 zacvičíme zumbu, která bude nejen pro dospělé, ale i pro děti. A až ten můj muž uvidí, jak mě to baví, tak bude chodit možná večer dřív domů, abych stíhala hodiny.
 
A pokud se nám bude chtít, budeme pokračovat s manželem v zábavě i večer a druhý den v neděli vezmeme děti na karneval (více níže). 
 
KDO CHCE STRÁVIT VÍKEND PODOBNĚ, NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT NA AKTIVNÍ A POZITIVNĚ LADĚNÉ DOPOLEDNE S JANOU A LUCKOU! TĚŠÍME SE NA VÁS! NA ODPOLEDNE/VEČER A NEDĚLI V RADONICÍCH PROSTĚ JEN PŘIJĎTE A UŽIJTE SI TO!
 
Kdo z vás nedočkavě čeká na oznámení dalšího tradičního zumba víkendu nejen o zumbě :), tak si pište do kalendářů poslední víkend v dubnu!Více info pošlu do týdne. Jak jsme se měli minulé víkendy se dozvíte zde: https://www.primazumba.cz/pohodove-vikendy/ :)
 
Poslední info se týká opět "dobrých skutků". Tentokrát mě o pomoc požádala moje zumba kolegyně z Mladé Boleslavi. Kopíruji její prosbu sem: pracuji jako fundraiser pro organizaci Vyšší Hrádek, p.s.s. Poskytujeme sociální služby lidem s mentálním postižením v Brandýse nad Labem a okolí. Jsme příspěvková organizace, v sociálních službách není moc peněz, takže jsme vděční za dárce a sponzory. Samozřejmě nemůžeme čekat, že nám lidé budou jen tak posílat peníze, tak jsem ve svojí Zumba class vyzkoušela sbírku a byl to velký úspěch - obracím se tedy i na ostatní instruktory, jestli se nechcete se svou class také připojit. Sbíráme úklidové prostředky – Savo na WC, Savo na podlahu, Real tekutý písek (může to být i jiná značka např. Cif, Bref na WC apod.) a papíry do tiskárny. My tohle všechno samozřejmě můžeme (a taky musíme) koupit, ale pokud to dostaneme, ušetřené peníze můžeme použít na aktivity klientů nebo lepší vybavení jejich domácností. Všechno o nás na www.vyssihradek.cz Pokud se rozhodnete přispět, noste mi to na hodiny nebo se domluvíme individuálně. Díky!
 
A JÁ MOCKRÁT VŠEM DĚKUJI  A PŘEJI KRÁSNÉ JARO!