!PF: BLÍŽE K OSTATNÍM SKRZE CESTU K SOBĚ, POZVÁNKA NA ZUMBA AKCI S MUŽI:)!

22.12.2013 12:23

Podstatou nás všech je láska. Přesto po ní všichni tolik prahneme. S otevřeným srdcem se rodíme. Jediná naše touha je projevit lásku ven.

Když nám z nějakého důvodu není umožněno projevovat svou přirozenost, uzavíráme se do sebe a obalujeme se ochrannými slupkami. Paradoxně se tak vzdalujeme od své podstaty skrze lidi kolem nás.

Každá vrstva nás chrání především před sebou samými. A my to najednou považujeme za přirozený stav našeho bytí. Naše duše touží ale po něčem jiném. Touží po pravé přirozenosti našeho bytí. Všemožnými způsoby se snaží prodrat ven a chce nám pomoci oloupat jednotlivé slupky.

Když se nám to nedaří, může do našeho života přijít něco, co všechny slupky v okamžiku odstraní a láska si tak uvolní cestu, aby se mohla zase svobodně projevovat.

I mně jeden takový okamžik zkřížil mou cestu. Cestu k sobě. Cestu, která je dlouhá.

Ke konci roku si říkáme jaký bude ten další, co si přejeme, kam se chceme ubírat. Já sama si přeji, aby cesta k sobě byla laskavá, trpělivá, milosrdná a aby nám všem přinášela více radosti než bolesti.

Využijme času Vánoc k cestě k sobě, ke své podstatě, tedy klidu, míru a lásce. Čím více se jí otevřeme a necháme ji zabydlet, tím více ji můžeme šířit a dávat kolem sebe.

Přeji nám všem Vánoce s klidem v duši v kruhu svých milovaných. Přeji nám všem do nového roku umění přijímat sami sebe takoví jací jsme, protože jedině tak můžeme přijímat i ty druhé kolem nás. Bude nám tak kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv dobře.

Přikládám úryvek z natáčení pro o.s. Dlouhá cesta https://www.youtube.com/watch?v=7_FXkbuR1J8 , kde jsem laickým poradcem. S manželem nás najdete od cca 28. min., kde mluvíme o tom „okamžiku, který zkřížil naše životy“ a v mezi řádcích vlastně o všem co jsem výše napsala.

A protože každý rok pořádáme speciální Zumba akci s výtěžkem pro o.s. Dlouhá cesta, již nyní si můžete rezervovat své místo – viz. plakátek v příloze. Tentokrát se můžete těšit na 2 úžasné muže! I my s Martinou se nemůžeme dočkat :) Děkuji! www.dlouhacesta.cz