!POZVÁNKA NA PODZIMNÍ VÍKEND, ZUMBA V RADONICÍCH, KURZY VE VINOŘI!

12.09.2014 19:12
Máme za sebou několik společných víkendů v krásném prostředí. Víkendů, které jsou nejen o zumbě, cvičení a sportu, ale i o vzájemném sdílení v kruhu žen a přiblížení se k sobě skrze vědomou péči o sebe.
 
Dovolte mi tedy, abych vás pozvala na podzimní víkend se zumbou, posilováním, ranní rozcvičkou, wellness, výletem, cvičením pro děti (v případě, že jich bude dost :), ženskými kruhy, relaxací a zajímavými informacemi na téma já a můj vztah k sobě. Pozvánku na šumavský víkend najdete v příloze - opět jedeme s CK Capro. Hlásit se můžete u mě a jsou vítáni a zváni i vaše děti, partneři nebo jiný doprovod. ​Zumba v Radonicích - V měsíci září cvičíme v Obecním domě - stejný den pondělí a čas 18:45. Pokud nám prostor nebude stačit, přesuneme se od října do tenisové haly - o všem budu včas informovat. Součástí interního cvičení je i posilování - berte si proto s sebou i podložky. 
 
Zumba kurzy ve Vinoři - Otevřeny jsou 2 kurzy - od 18:45 a od 20:00. V obou kurzech jsou 2 volná místa. Pokud tedy máte zájem o nezávaznou lekci, tedy chcete si přijít zacvičit jen občas, máte možnost v obou kurzech. Cena za jednorázové vstupné je 100 Kč. Nutné je však nahlásit se mi do středy do 15:00. Platí zde, že kdo se dřív zarezervuje, ten si zacvičí, proto neváhejte a hlaste se. Na závazné přihlášení na celý kurz je stále možnost se též hlásit.
 
Poslední dobou cítím ve vzduchu téma strachu. Je to pochopitelné. Sama jsem v tom až po uši. Nicméně jsem se na toto téma vypsala na mém blogu třemi příspěvky, které třeba můžou někomu z vás být oporou nebo inspirací. https://mojecestyksobe.blogspot.cz/