!RADOST, OTEVŘENOST, ZDRAVÍ, PROPOJENÍ!

16.06.2014 01:37
Život je o radosti a ne smutku, o otevřenosti a ne uzavřenosti, o zdraví a ne nemoci, o propojení a ne izolaci. Mně osobně se všechny tyto aspekty krásně prolínají právě během hodiny Zumby. Všimla jsem si, že i vám, které chodíte pravidelně, se mění život k lepšímu. 
 
Např. Verča říká, že jí Zumba pomáhá k lepší fyzičce a lepší váze a že si skvěle vyvětrá hlavu. Jana zase říká, že rodina si zvykla na její čas jen pro sebe a díky dobitým baterkám po hodině dopuje i manžela s dětmi skoro po celý týden :) 
 
Ať už vám dělá dobře cokoliv, dělejte to a užívejte si to. Těším se na vás tento týden v magické pondělí 16.6. od 18:45 v Radoniccíh a ve středu 18.6. od 18:45 ve Vinoři. 
 
Též bych vám chtěla moc poděkovat za hojnou účast na benefiční Zumbě pro Vyšší Hrádek. Byly jste skvělé! Malou reportáž naleznete zde: radonické listy léto 2014.docx (1431131)
 
I malá změna dělá velké divy, víra ve své tělo, to, a mnohem více se dočtete na mém blogu v příspěvku "Moje pragmatická doporučení nejen na léto". Více zde https://mojecestyksobe.blogspot.cz/
 
A kdo z vás skutečně cítí, že potřebuje něco ve svém životě změnit (a je jedno zda-li to je snížení váhy, nová práce nebo se přestat naštvávat :), připomínám jednotlivé kroky, které vás při jakékoliv cestě za změnou podpoří - najdete zde JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU.pdf (456146)
 
S radostí a s úsměvem léto naplno si užijem!