!ZUMBA NÁS POZITIVNĚ FORMUJE VE VŠECH SMĚRECH! PODZIMNÍ ROZVRH A AKCE ZDARMA!

29.08.2013 13:13

Nedávno mi udělalo radost zjištění, že jedna moje cvičenka zhubla díky Zumbě již 12 kg a ani neví jak, prostě dělá to, co ji baví a ještě u toho hubne! Další radost mi dělá jedna moje cvičenka, která, když před rokem začínala, mívala nevýrazný, až negativní výraz ve tváři. Dnes se směje od ucha k uchu a už dávno není šedou myší, je z ní krásná sebevědomá žena, která si dovoluje to, co ji baví. Miluji takovéto proměny!

 
Přikládám 2 letáky - 1. se týká dětské Zumby, 2. se týká podzimního rozvrhu dospělácké Zumby. Začínáme již příští týden! Oba letáky jsou vhodné vytisknout a vylepit na různých veřejných místech (vždy oba vedle sebe). Pokud tak učiníte a napíšete mi kam všude jste letáky vylepily (min. na 3 místa), máte u mne hodinu ZDARMA!
 
A pozor! Další možnost, jak vyhrát hodinu ZDARMA! Napište min. 10 známým z okolí, které by dětská nebo dospělácká Zumba mohla zajímat (ještě o mne ale neví) a mne dejte do kopie. Jak kreativní budete s doporučením mých služeb, nechám zcela na vás. U mne však budete mít automaticky hodinu ZDARMA! 
 
Co se týče dětské Zumby, tam stále platí pokud přivedete nové dítě, máte automaticky slevu 100 Kč a nové dítě 50 Kč. 

V Radonicích pokračujeme a zároveň začínáme podzimní sezónu jako obvykle každé pondělí tedy 2.9. od 18:45 na víceúčelovém hřišti. Pouze kdyby padaly trakaře, sejdeme se v kulturním domě U kurtů. Venku bez podložek. Vevnitř s podložkama.

Ve Vinoři začínáme ve středu 4.9. od 18:45 ve vinořském Vincentovi. Na tuto první hodinu je nutná rezervace. Děkuji.

Těším se na staré známé i nové tváře :) LuckaZUMBA PLAKAT VINOR SATALICE 2013.doc (443904)plakatek dospela zumba podzim 2013.doc (130560)