VÝSLEDEK DNEŠNÍHO HLASOVÁNÍ - CVIČÍME VENKU NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI V 19 HOD. JEŠTĚ VOLNÁ MÍSTA, TAK PŘIJĎTE

05.10.2020 15:57
Milé cvičenky! Koroňák nám zamíchal kartami a proto dnes vás prosím o přihlášení se na zumbu - pokud vás bude více jak 10, budeme cvičit na fotbalovém hřišti, pokud vás bude 10, půjdeme dovnitř do Obecního domu. Hlaste se mi dnes do 16:30. Dám pak info na www.primazumba.cz , kde najdete info, kde se tedy nakonec cvičí - venku nebo vevnitř. Čas zůstává stejný, 19 hod. Na víceúčelovém hřišti být nemůžeme, je tam od října zakázáno od 19ti hod rušit :) Díky!
 
Dnes kopíruji můj starší příspěvek z mého blogu. Je to připomínka pro mě a třeba i vás podpoří.
10 základních pravidel, podle kterých se řídím (ne vždy mi to jde, jsem chybující člověk, nedokonalý) a které mi pomáhají být zdravá na těle i na duchu.

1. Moje štěstí je moje zodpovědnost. Nezávisí na ničem ani nikom zvenku. Jsem zodpovědná za to, co se mi děje - to dobré i to nepříjemné. Za dobré děkuji, za nepříjemné děkuji, protože díky tomu si mohu uvědomit, kde jsem ve svých myšlenkách a ve svém vnitřním nastavení sešla z cesty a navrátit se zpět.
2. Na co se soustředím, to roste. Proto svou energii dávám primárně jen tam, kde chci, aby to rostlo.
3. Jsem tvůrcem svého života. Nejsem oběť. Jakmile se přistihnu, že se lituji nebo si stále stěžuji, snažím se opět navrátit ke své síle, která vychází z vědomého tvoření.
4. Nehnojím negativity kolem mě. Vysvětlovala jsem už mnohokrát, jak to dělám.
5. Jsem věrná svým pocitům a emocím a nebojím se je momentálně uvolňovat tak, jak je potřeba, i za cenu, že pak se musím třeba omluvit.
6. Když můj pocit říká ne, nedělám to, nejdu do toho. Hledám pak zkoušením různých věcí nebo změněním úhlů pohledů pocit, který je pro mě příjemný.
7. Nejlepší výchova je sebevýchova. Nejlepší poznání a chápání druhých a všeho z venčí vzniká skrze sebepoznání. Proto doporučuji věnovat energii sebepoznáváním - cest je mnoho, stačí si vybrat.
8. Díky tomu, že se znám a vím co od sebe mohu očekávat. Znám své silné i své slabé stránky, dokážu je vědomě používat a eliminuji tak pocity viny, které jsem dříve měla, když jsem nějaké své části nepřijímala.
9. Své dary a talenty sdílím s ostatními. Ti, kteří jimi mají být inspirováni přijdou, ti, kteří je budou nenávidět, se též najdou. Zaměřuji se ale na tu první skupinu.
10. Lidi kolem sebe se snažím neposuzovat. Každý dělá to nejlepší co dokáže z úrovně svého vědomí. Co se mnou rezonuje, to vyhledávám, co ne, to opouštím.
 
Těch bodů a osvědčených technik a poznání je mnohem více, ale tohle je taková první pomoc :) 
 
Děkuji vám, že vás mám. Moc si vážím každé z vás. Dnes se budu těšit na hojnou účast :)