!ZUMBA POD ŠIRÝM NEBEM, KOŤÁTKA, PODĚKOVÁNÍ, OBJEDNÁVÁME OBLEČENÍ!

27.05.2014 12:14
       

ZAHÁJENÍ VENKOVNÍ SEZÓNY PRO DOBROU VĚC 2.6.Zahajujeme tradiční sezónu pod širým nebem v Radonicích každé pondělí na víceúčelovém hřišti od 18:45. Tato 1. zahajovací hodina je pro všechny zcela ZDARMA! Jako symbolické vstupné každý přinese 1 ks jakéhokoliv úklidového prostředku (savo, cif, wc, real atp.) nebo sadu papírů do tiskárny. Vybrané věci budou předány organizaci Vyšší Hrádek p.s.s. Pozvěte své přátele, kteří ještě kouzlo Zumby neochutnali! Vyzkouší zdarma a ještě přispějí na dobrou věc! (popis úplně dole)

​Všem vám mockrát děkujeme za sbírání ruliček od papírů. Lucka Formanová díky nám všem vyhrála 1. místo :) Příští rok zase budeme sbírat!

 

 


​Další info se týká nabídky našich vlastních koťátek. Jsou krásná, vychovaná (kočičí záchod atd.), láskyplně opečovávaná. Darujeme do dobrých rukou! Jedná se o 2 černé kočičky a jednoho mourovatého kocourka - viz. přílohy. Zájemci (a můžete i přeposílat dál), hlaste se mi na tento email nebo tel. 607 661 196.
 
Vložený obrázek 1
Poslední info se týká hromadné objednávky z www.2skin.cz Toto oblečení je velmi populární nejen u dospělých, ale i u dětí. Tento týden mě o objednávku požádala jedna maminka, proto jsem chtěla možnost objednání nabídnout i ostatním. Jen je důležité, poslat mi objednávku do středy 28.5. Já osobně mám tuto značku pro sebe i pro děti vyzkoušenou a vyhovuje mi na ní nejen pestrost barev a pohodlnost, ale i kvalita a cena. Maminky, prozkoumejte dětskou sekci - fakt krásné kousky, ve kterých budou vaše děti zářit nejen na tanečních hodinách, ale i v civilu :)
 
*Posilování a závěrečná relaxace nebudou probíhat na zemi, tak jak jsme zvyklé z hodin, které probíhají vevnitř. Ale i tak posílíme vše potřebné a na závěr uděláme potřebnou relaxaci. Na těchto lekcí jsou vítáni i děti cvičenek, jelikož je zde velký prostor, navíc je kousek dětské hřiště. V případě velkého deště se pondělní zumba neruší, ale proběhne od 20:00 v radonické tenisové hale, tak jak jsme byly zvyklé doposud.