fotky zde: https://primazumba.rajce.idnes.cz/Zumbavikend_8.-10.11.2013-Spindleruv_Mlyn-hotel_Clarion/
 

!DOBIJTE SI BATERKY NA CELOU ZIMU  ANEB VÍKEND NEJEN O ZUMBĚ!

Walt Disney: "Nejlepším začátkem je přestat mluvit a začít jednat." Neznámý autor: "Každý den je jen jednou za život."

O tom, proč péčí o sebe, dáváme to nejlepší nejen sobě, ale i druhým, jsem psala již několikrát. O tom, jak a proč naplňovat svou vnitřní nádobu radosti (pozitivní energie), taktéž. Dnes bych chtěla vypíchnout tři dobíječe energie - pohyb, veselá mysl (radost) a tvořivost. Protože nezapomeňte, je jen na nás, zda-li si energii nabíráme nebo se o ni necháme ubírat. Já Vám nabízím to první!
1. K tomu, abychom se cítili v pohodě, potřebujeme energii. Energii získáme pohybem. Při pohybu se tělo nasytí kyslíkem a dodá nám pocit vitality.Když se cítíme vitální a zdraví, plní energie, jsme lépe vyzbrojeni na překonávání překážek všedních dnů. O Zumba víkendu budeme nejen "zumbit", ale budeme ráno vítat den venku ranní rozcvičkou a čeká nás i pěší výlet v krásné přírodě. V ceně je i nepřetržitá možnost využití bazénu. Další info o pozitivech mých hodin a jejich složení naleznete zde: https://www.primazumba.cz/co-je-to-zumba/
2. Jak se říká, veselá mysl, půl zdraví…Když se budeme radovat ze života, ze zdánlivě malých věcí, z toho, že můžeme dýchat, chodit po vlastních nohou, poslouchat zpěv ptáků... budeme neustále vyzařovat energii vděčnosti. Vděčnost je pozitivní energie, která z nás bude vyzařovat, budeme se usmívat "jen tak" a budeme svou dobrou náladou "nakazovat" své okolí. Radost a dobrý pocit zvyšuje naši sebeúctu a tak se nám bude dařit dobře ve všech oblastech života. Součástí víkendu se mnou jsou tzv. ženské kruhy, kdy se učíme relaxovat a zbavovat toho, co nám neslouží a naopak dobíjet tím, co nás podporuje a dodává energii. Díky různým technikám se budeme více dostávat sami k sobě a tak se lépe poznávat. Budeme se smát z celého srdce a náš úsměv bude vycházet zevnitř. Domů si odvezeme i nějaké to překvapení v podobě drobných dárečků.
3. Když děláme to, co nás baví, používáme to nejzákladnější co nám bylo dáno do vínku a tj. tvořivost. Když tvoříme svůj život skrze to, co nám přináší radost, naše srdce plesá a naše tělo jásá. Když se potkáváme se stejně naladěnými lidmi, vzájemně propojujeme pozitivní energie, které nás ovlivňují.

Pokud ještě váháte, zda-li se k nám, již 18ti cvičícím ženám, připojíte nebo ne, máte poslední šanci se na víkend přihlásit. O víkendu si dobijete baterky na celou zimu a bude Vám dobře po tělu i po duši. Více info o víkendu, který proběhne již za 2 týdny zde: https://www.primazumba.cz/pohodove-vikendy/podzim-2013/ Více o minulých víkendech zde: https://www.primazumba.cz/pohodove-vikendy/

leták_131108_Burdová.pdf (542005)