Holky z Vinoře, které ke mně chodí na cvičení mi dělají radost nejen z toho, jak jsou šikovné, ale to, jak se k sobě pěkně dokáží chovat. Dnes proběhlo druhé losování permic a po druhé vyhrála stejná holčička. Když viděla ostatní holky smutné, rozhodla se, že od výhry odstoupí a ponechá ji někomu jinému. Mám z takového chování velkou radost.

Od jedné maminky: "Moc děkuji za Váš krásný přístup k dětem. Naše dcera chodí na Zumbu velice ráda. Přestože si uvědomuje, že si vše ještě tolik nepamatuje a že se má co učit, necítí se nějak horší, a zato Vám jako rodič moc děkuji."

LEDEN 2012 - téma "PROČ CHODÍM NA ZUMBU A AEROBIC, CO MNE TAM NEJVÍC BAVÍ ATD."

3 sady zvířátek Baby Petz vyhrály Markéta Barchánková, Maruška Hanušová a Žofka Bočanová. Zuzanka Medičová získala za svůj příspěvek panenku vílu a Nela Bambasová s Aničkou Hanušovou získaly skleničky Hannah Montana:) Ty z vás, které mi pošlou příspěvek po ukončení soutěže, dostanou ode mne placku Zumba. Musím i ocenit plackou básničky Míši Brožové a Magdy Goligogové, které mi daly na začátku září. Níže naleznete jejich výtvory, které mne moc potěšily! Jsou to šikulky a zlatíčka! Opisováno bez oprav:)

"Na zumbu mě přihlásila maminka, abyh měla pohyb. Zumba mě pak začala moc bavit, protože ráda tančím, skáču a poslouchám hezkou hudbu. Cvičitelka Lucka je moc skvělá a hodná a ostatní holky jsou také fajn." Zuzka M.

"Zumba je náš kamarád, chodí na ní každý rád. Sportu si dost užijem, a taky se zasmějem. Máme rádi tancování, skákání a skotačení. Lucku máme všichni rádi, tancujeme s ní všechno možný." Maruška H.

"Zumba je radost života, když jí učí Lucka Burdová. Milá je její ochota, záhuly nám vždy dává. Na Zumbu se těšíme, máme nahoře palec. Vždycky v duchu věštíme, jaký bude hezký tanec. Tanec tančíme rádi moc, sestavy jsou úžasné. Den předeme čekáme přes noc, tělo budeme mít pružné." Míša B.

"Tanec, který tančíš ty! Tanec, který tančím já! Tanec, který tančí každý! To je naše zumba! Naučíš se spoustu kroků! To je ořech pro porotu! Zumbu tančí každý rád! Dokonce i můj kamarád! Zumba!" Magda G.

"Jako malá jsem chodila na aerobik ale mojí cvičitelku jsem si neoblíbila, dala jsem si pár let pauzu a začala chodit znovu (ke stejné cvičitelce) dlouho jsem to nevydržela. Te´d je mi dvanáct a protože jsem se potřebovala hýbat chodím na zumbu. Jsem spokojená chodí se mnou kamarádky minulé pololetí se mi líbilo losování, ale doufám, že toto pololetí bude také dobré díky každoměsíčním soutěžím." Anička H.

"Proč chodím na Zumbu: Na Zumbu chodím, protože si myslím, že cvičení urče tě prospívá zdraví taky, protože je to velmi veselí, neobyčejný a také trochu těžký tanec a protože se mi líbí když se každý den Lucka usmívá tak nějak to ve mě vzbuzuje dobrou náladu a proto se každý den těším na Zumbu. Moc mě to baví. Co mi Zumba přináší: Zumba mi určitě přináší zdraví, dobrou postavu a spoustu pohybu a také jsem se naučila spoustu nových cviků, které teď cvičím doma každý den večer. Moc děkuji Lucko. Co mám na Zumbě nejraději: Pochopitelně se mi nejvíc líbí tančit sestavy, které pro nás Lucko vymýšlíš, ale taky se mi hodně líbí že Zumbu můžou tančit i malé holčičky jako jsem já a ostatní. Miluju Zumbu." Žofka B.

"Zumba je pro mě zábava, zacvičím si, už sice chodím na aerobic ale Zumba je úplně něco jiného. Hlavně si to užiju mám tam kamarádku super cvičitelku co víc si přát. Cvičení a tancování je pro mě hodně kdyby se to mělo zrušit tak .... nevím co bych dělala. Nerušit tanec a Zumbu!!!" Nela B.

"Co mám na Zumbě a aerobicu nejraději: Zumbu a aerobic mám ráda celkově protože tam najdu... vše co potřebuji. Zábavu, přátele, pohyb, hry, komunikaci, muziku a prostě vše co děláme je super. Proto sem také chodím, ale jinak mám ráda, když hrajeme hru nebo když se rozehříváme. Jsem ráda, že to není jak ve škole že se musíme hlásit a říkat paní učitelko:)" Markéta B.

"Na zumbu chodíme moc rádi. Přináší nám to radost, smích a zábavu. Lucka je na nás moc hodná, vymíšlí pro nás hry a sestavy. Máme jí moc rádi.... I love Zumba:)" Sára H. a Lucka F.

"Na zumbu chodím, protože mě tam přihlásila maminka a chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Zumba mě začala velice bavit. Jsou tu super kamarádky a Lucka je výborná cvičitelka. Sportu zdar!" Eliška

"Ahoj jmenuji se Agátka Votýpková. Je mi 9 let a chodím do 3. třídy ve Vinoři. Na Zumbu jsem začala chodit s kamarádkou Eliškou ze třídy už minulý rok. Zumba je super, cvičení s Luckou mě moc baví cvičit. Ty písničky, které Lucka pouští při cvičení, jsou super. Mám Zumbu ráda, moc!" Agátka