Svůj příběh jsem zveřejnila i zde: Můj příběh | luciefarah.cz

 

Jsem instruktorkou fitness, aerobiku a oficiální ZUMBA® instruktorkou

 

Lucie Burdová

Absolventka Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV - Kurz cvičitel aerobicu III. a II. Třída, s dlouholetou praxí vedení cvičení dětí předškolního i školního věku v dětském aerobicu. Zumba Fitness Instructor.

Kromě zkušenosti s aerobikem a Zumbou pro dospělé, mám i zkušenost se cvičením dětského aerobiku (v Jenštejně, v Stalicích, v Zelenči, ve Vinoři). Mým cílem je znovuobjevit v dětech jejich přirozenou spontánnost a otevřenost, která je důležitá pro harmonický vývoj nejen fyzický, ale i psychický. Cvičení by mělo dětem přinášet radost a dobrou náladu. Zároveň se chci zaměřit na správné držení těla a vytvořit dětem určitý cvičební režim, který jim může být k dobru do budoucna. Považuji za důležité, aby se děti zapojovaly do vymýšlení sestav a kromě podpoření jejich individuality se naučily i týmově spolupracovat. Moje cvičení je pro všechny děti bez rozdílu již získaných dovedností.

U dospělých je můj cíl podobný. Zumba zvedá ze židlí spousty lidí, kteří by se k pohybu jinak neodvážili. Tento pozitivní dopad se mi líbí a věřím, že se na mých hodinách budou všichni cítit uvolněně a radostně. Svým příkladem se snažím ukázat, že přirozené projevení své osobité energie má kladný dopad na fyzické i duševní rozpoložení. https://www.harmonyactive.webnode.cz

Kvalifikace - SEŠ, bakalářský titul v oboru marketing a management na UK Open University, absolvování Školy vědomého rodičovství včetně nástavby (www.vedomerodicovstvi.cz), trenérský kurs v aerobicu, mnoho kursů v oblasti psychologie, instruktorksý kurz Zumby

Profesní zkušenost - 3 roky v nekomerčním sektoru - RFE/RL (Radio Free Europe/Radio Liberty) - pozice Public relations koordinátor (zaměření na charitativní projekty, organizace akcí, práce s novináři), 3 roky v komerčním sektoru, z toho 1 rok na pozici PR koordinátora (zaměření na charitativní projekty, publikace časopisu, zviditelnění společnosti), 2 roky na pozici Marketing manager v reklamní agentuře.

Ostatní - 2 roky v Anglii, půl roku v USA.

Mateřská dovolená a mé aktivity - přednášející cyklu setkání Cesty k harmonii I, vedení cvičení pro děti do tří let Máma a já, instruktorka dětského aerobicu, laický poradce v o.s. Dlouhá cesta, koordinátorka projektu Prázdná kolébka v o.s. Dlouhá cesta (www.dlouhacesta.cz), Zumba instruktor.

Novinka od července 2013 - 21denní individuální průvodcovství ke spokojenějšímu, radostnějšímu a šťastnějšímu životu

 

Kontakt

NECHODÍ VÁM EMAILY O NOVINKÁCH A AKCÍCH? NEVÁHEJTE MNE KONTAKTOVAT, ABYCH SI VÁŠ EMAIL ZAŘADILA DO EMAILOVÉ DATABÁZE!

Lucie Burdová - tel. 607 661 196, email: primazumba@gmail.com