Sledujte i hlavní stránku "novinky" a též "aktuální informace" v sekci "děti" :) Díky!

VEŠKERÉ FOTKY A VIDEA Z AKCÍ NAJDETE V HLAVNÍM MENU V SEKCI VIDEO A FOTOGALERIE

!TAKÉ CHCETE PRO SVÉ DÍTĚ TO NEJLEPŠÍ? PŘIHLASTE HO DO MÉHO KURZU ZUMBY!

Sama jsem mámou a vím, jak je pro mne důležité, kde, s kým a jak tráví moje děti svůj volný čas. Velmi pečlivě si vybírám, kdo je bude ovlivňovat svým přístupem, svou osobností, velmi pečlivě dbám na to, aby kroužek, který vyberu, jim dával nové zkušenosti, aby jim přinášel radost a měl tak pozitivní dopad na jejich psychický i fyzický vývoj. 
Vždy, když nějaký takový kroužek najdu, jsem velmi potěšena, protože vím, že mohu s čistým srdcem mé děti svěřit do rukou člověka, který je bude podporovat a motivovat a tak se mohu již jen těšit z ovoce, které jim daný kroužek přinese. 

 

Proto již pátým rokem vedu kroužky dětského cvičení a snažím se uplatňovat zde vše, co považuji za důležité. Více o kurzech níže!

„S RADOSTÍ A S ÚSMĚVEM CVIČENÍ SI UŽIJEM“

ČTVRTEK 15:05-16:00, Sokolovna Vinoř    DĚTI 3-6 let

ČTVRTEK 16:05-17:00, Sokolovna Vinoř    DĚTI 7-13 let

O ZUMBĚ: Dětská Zumba je kombinace prvků aerobiku s latinsko-americkými prvky na moderní hudbu a hodina je poskládaná přesně podle potřeb a možností dětí.

Choreografie jsou vždy proloženy zábavnou hrou, která slouží zároveň jako motivace k lepším výkonům.

KONCEPCE HODIN: 1. přivítání formou rytmické nebo pohybové hry, 2. zahřátí – taneční hry 3. hlavní část - ZUMBA – různé styly, nácvik sestav, 4. posilování důležitých svalových partií 5. protahování, základy gymnastiky, 6. zklidnění (např. prvky z jógy).  PRO CVIČENÍ NA ZEMI BUDOU K DISPOZICI PRO DĚTI NOVÉ CVIČEBNÍ PODLOŽKY!

REGISTRACE: Ve čtvrtek 5.9. od 15:00 do 16:30 proběhne v Sokolovně Vinoř registrace do kurzů. Při registraci není nutná přítomnost dítěte. Při registraci dostanete potvrzení o platbě, základní pravidla kroužku a motivační osobní kartičku dítěte (více viz. motivační program pro děti).

KURZOVNÉ: Kurzovné činí 1000 Kč. Sourozenci mají slevu 100 Kč za každého, tedy celkem 200 Kč. POZOR AKCE: pokud přivedete nové dítě, které na mé kurzy nikdy nechodilo, získáváte slevu 100 Kč a nové dítě 50 Kč.

TERMÍNY CVIČENÍ: 12.9. (seznamovací), 19.9, 26.9., 3.10., 10.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12. (závěrečná, vánoční party pro rodiny)

VYSTOUPENÍ: Během roku vystupujeme na mnoha lokálních a regionálních akcí.  Nyní již objednána tato vystoupení: 19.10. Halloween party ve Vinoři, 1.12. Vánoční trhy ve Vinoři. Ostatní data vystoupení nejsou zatím známa. Budu včas informovat emailem. Vystupujeme zdarma, děti vždy dostanou  nefinanční odměnu od pořadatele.

MOTIVAČNÍ PROGRAM PRO DĚTI:

Každé dítě dostane v den registrace kartičku, kde bude napsáno jméno dítěte a jednotlivé měsíce (tedy září, říjen, listopad, prosinec) a kolonka „vystoupení“. Za každou účast na hodině nebo na vystoupení, dostane dítě do kartičky speciální samolepku dle vlastního výběru. 19.12. proběhne závěrečná vánoční party určená nejen pro děti, ale i pro rodiče a další příbuzné. Na party si děti mohou zakoupit za své nasbírané samolepky velmi atraktivní dárečky a udělat tak předvánočně radost sobě nebo kamarádkám či rodičům! Čím více samolepek dítě nasbírá, tím více dárečků si bude moci koupit.

O MĚ:

Mým cílem je znovuobjevit v dětech jejich přirozenou spontánnost a otevřenost, která je důležitá pro harmonický vývoj nejen fyzický, ale i psychický. Cvičení by mělo dětem přinášet radost a dobrou náladu. Zároveň se chci zaměřit na správné držení těla a vytvořit dětem určitý cvičební režim, který jim může být k dobru do budoucna. Moje cvičení je pro všechny děti bez rozdílu již získaných dovedností.  Veškeré další info o mě a mých předešlých kurzech najdete na www.primazumba.cz

!VZKAZ RODIČŮM MÝCH ZUMBA DĚTÍ! léto 2013

1. Bylo mi radostí mít na hodinách vaše děti. Jsou to úžasné holčičky, se kterýma se vždy na všem domluvím a najdeme cestu, aby byly spokojené a přitom jsme udělaly kus práce. Každá je jiná a je skvělé pozorovat, jak se přirozené odlišnosti vzájemně doplňují. 2. Umožňujte dělat dětem to, co jim jde snadno, to co jim přináší radost a v čem se cítí nejlepší. Ať je to Zumba nebo cokoliv jiného, důležitá je ta energie ZA TÍM. Když se zaměří na to, co z nich vychází, budou z toho čerpat nejen ony, ale i všichni z okolí, tedy vy rodiče. 3. Pěstujte v nich vděčnost za to, že mohou dělat to, co je baví. DĚKUJI VŠEM RODIČŮM ZA JEJICH DŮVĚRU A PODPORU!

!ZUMBA A AEROBIC PRO DĚTI! „S radostí a s úsměvem cvičení si užijem!

 • tanec – základy latinsko-amerických stylů
  (salsa, cumbia, reggeaton, merengue, modern atd.)
 • koordinace – fyzická rovnováha
 • pružnost – pravidelný trénink a protahování se
 • technika – správné držení těla, soulad rukou a nohou
 • rytmus – základ, který se nám bude hodit nejen při cvičení a tanci
 • individualita – osobnosti jednotlivců mohou tvořit nádhernou mozaiku
 • cvičební režim – zábavnou a nenásilnou formou tvoříme návyky, které se nám budou hodit
 • kondice – díky různým stylům a náročnosti jednotlivých sestav se naše kondice bude zvyšovat
 • posílení – pravidelným posilováním problematických partií posílíme svá těla. Otevřenou, láskyplnou a jasnou komunikací posílíme naši sebeúctu.
 • spontánnost – znovuobjevení přirozené radosti z hudby a pohybu
 • radost – jedna z nejvyšších vibrací, která nás udržuje zdravé a harmonické
 • fantazie – odhoďme na chvíli logiku a otevřeme dveře do světa fantazie
 • hravost – kdo si hraje, nezlobí
 • harmonie – psychická rovnováha
 • vystoupení – ukázka toho co jsme se naučili na lokálních/regionálních akcí

pro zobrazení plakátku klikněte zde:

zumba plakat detska zumba vinor a satalice 2012_a.doc (227,5 kB)

!Pokud bude vaše dítě navštěvovat oba kurzy, sleva 200 Kč!

Níže info o složení hodiny!!

INFO – styl cvičení:

Jednotlivé hodiny budou koncipovány přibližně takto: 0. přivítání v kolečku, 1. zahřátí (warm up) – aerobik, hra atp., 2. cvičení Zumby – různé styly, případně nácvik sestavy, 3. posilování problematických partií (např. záda, břicho), 4. protahování problematických partií (např. zadní strany stehen), základy gymnastiky, 5. stretching (aby nás druhý den nic nebolelo:).

INFO – platba, věrnostní program:

Motivační soutěže, vystoupení atp.

INFO – vystoupení

Během jednoho pololetí budeme vystupovat minimálně na 1 lokální/regionální akci.

INFO – o instruktorce:

Kromě zkušenosti s aerobikem a Zumbou pro dospělé, mám i zkušenost se cvičením dětského aerobiku (v Jenštejně, v Stalicích, v Zelenči). Mým cílem je znovuobjevit v dětech jejich přirozenou spontánnost a otevřenost, která je důležitá pro harmonický vývoj nejen fyzický, ale i psychický. Cvičení by mělo dětem přinášet radost a dobrou náladu. Zároveň se chci zaměřit na správné držení těla a vytvořit dětem určitý cvičební režim, který jim může být k dobru do budoucna. Považuji za důležité, aby se děti zapojovaly do vymýšlení sestav a kromě podpoření jejich individuality se naučily i týmově spolupracovat. Moje cvičení je pro všechny děti bez rozdílu již získaných dovedností. Vystudovala jsem Školu vědomého rodičovství, kde jsem získala základy z psychologie a pedagogiky. Více informací o mne a mých zkušenostech naleznete zde https://www.primazumba.cz/o-nas/

KONTAKT:

Lucie Burdová, luburdova@seznam.cz nebo mobil: 607 661 196

www.primazumba.cz - zde naleznete i mé ostatní hodiny Zumby na které jste srdečně zvání!

2012

SOKOLOVNA VINOŘ - čtvrtek

ZŠ SATALICE - pondělí

2011/12

VINOŘ - KD VINCENT

2010/11

JENŠTEJN - každý čtvrtek od 18 hod. dětský aerobic pro děti 6-10 let, Jenštejnský  trpaslík

ZELENEČ - každé pondělí od 16:45 dětský aerobic pro děti 5-8 let, klub Empirie

VINOŘ - každou středu od 17 hod. zumba pro děti 9-15 let, Vincent