Dne 14.4. jsem si založila nový blog, kde budu veškeré moje příspěvky, články, inspirace vládat. Můžete sledovat zde: https://mojecestyksobe.blogspot.cz/

10. 4. 2014

pokud je text výše pro vás nečitelný, je možné si stáhnout zde: dobíjení baterek.docx (1419058)

3.4.2014

pokud je pro vás text výše nečitelný, můžete si stáhnout zde: NESLEVUJTE ZE SVÝCH NÁROKŮ.docx (861948)

 

Dnes vím, že čím více se přibližuji k sobě, tím lehčeji a radostněji se mi žije, tím tvořivěji využívám svůj potenciál a tím snadněji udržuji svou vnitřní nádobu štěstí plnou, a mohu tak dávat napít i ostatním. Chcete si dát skleničku? více o tom, jak vás mohu PROVÁZET K ŠŤASTNÉMU A NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU zde: průvodce životem.pdf (147,5 kB)

 

JEDNOTLIVÉ ÚSPĚŠNÉ PROMĚNY NALEZNETE V INDIVIDUÁLNÍ SEKCI "VAŠE PROMĚNY" zde: https://www.primazumba.cz/uspesne-promeny/

 

zdroj energie - více zde:  zdroj pohody a energie.pdf (329,4 kB)

 

NA SVĚTE JSOU DVA TYPY LIDÍ - VY A TI DRUZÍ :) Krásné je na tom to, že pro pochopení druhých, musíme nejprve pochopit sami sebe :) a více třeba zde: náš osud není ve hvězdách je v nás.pdf (670,8 kB)

 

BUĎ KÝM JSI ... protože jsi se narodil-a jako originál... protože jít proti své vlastní pravdě je zrada proti sobě... protože být sama sebou je ten nejhezčí dárek pro sebe i pro druhé... více zde: jaký je nejkrásnější šperk kolem tveho krku.pdf (487,1 kB)

 

pro potěšení... tentokrát od všeho trošku... více zde: par tipu pro hezky den.pdf (519 kB)

 

CO SE DĚJE VENKU, DĚJE SE I UVNITŘ A NAOPAK - více zde: CO SE DĚJE VENKU, DĚJE SE I UVNITŘ.pdf (267,9 kB)

 

JARO JE TOU PRAVOU DOBOU PRO POZITIVNÍ A VĚDOMOU ZMĚNU klikněte zde na tipy, jak se na změnu (třeba životního stylu) připravit tak, aby probíhala hladce a měla trvalé účinky JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU.pdf (445,5 kB)